SOLIVENTUS

Czyszczenie parą, dezynfekcja

Dezynfekcja parą – powszechnie wiadomo, że nie ma bardziej naturalnego sposobu dezynfekcji niż czyszczenie parą wodną. Sposób ten jest w 100 % bezpieczny dla osób wrażliwych i alergików. Pozwala na odkażenie i dezynfekcję powierzchni bez konieczności użycia chemii czy innych detergentów. Para wodna dzięki dużemu ciśnieniu pozwala wyczyścić i zdezynfekować miejsca, nieosiągalne dla innych metod.

Sucha para ma zawartość ok. 5-6% wody. Dzięki temu, można ją stosować w miejscach, które nie posiadają instalacji odprowadzającej ścieki. Ilość wytwarzanej pary nie powoduje uszkodzeń, dlatego tę metodę można bezpiecznie wykorzystywać podczas czyszczenia maszyn oraz urządzeń wrażliwych na wilgoć, np.:
urządzeń typu: klimatyzatory, agw, centrale wentylacyjne, agregaty wody lodowej, itd.
przewodów elektrycznych,
tablic sterujących.

Ciśnienie pary u wylotu dyszy waha się w granicach 6-10 atmosfer. Jest wystarczające, aby para mogła wniknąć głęboko w czyszczoną powierzchnię, dotrzeć we wszystkie zakamarki urządzeń, gdzie dostęp jest bardzo utrudniony lub wręcz niemożliwy. Jednocześnie jest na tyle niskie, że nie ma obaw o uszkodzenie czyszczonych powierzchni lub rozprzestrzenienie zanieczyszczeń na inne elementy otoczenia.

Kontakt

SOLIVENTUS

NIP: 833-133-88-43
REGON: 141821265

Adres

95-040 Koluszki,
ul. Westerplatte 2

E-mail

biuro@soliventus.pl

Księgowość:

ksiegowosc@soliventus.pl
602 259 116

Zapytania, oferty:

ernest@soliventus.pl
694 099 503

Serwis, obsługa techniczna budynków:

jakub@soliventus.pl
579 046 126

Napisz do nas

Temat